ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії

 З метою ознайомлення абітурієнтів з правилами прийому до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, організацією навчального процесу, матеріальною базою, перспективою розвитку академії 10 грудня 2011  року о 10.00 було проведено День відкритих дверей.

 В актовій залі академії відбулася зустріч абітурієнтів та їхніх батьків з головою приймальної комісії – ректором академії, доктором педагогічних наук, професором Інною Михайлівною Шоробурою, членами приймальної комісії, деканами факультетів академії.

 Ректор академії І.М. Шоробура привітала усіх присутніх і побажала, щоб ця зустріч стала для багатьох першим кроком до здобуття педагогічної освіти у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. У своїй вступній промові ректор академії детально розповіла про перспективи, що відкриває для студентів навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. Вона зазначила, що академія є вищим навчальним закладом IV рівня акредитації, який здійснює підготовку майбутніх фахівців за  освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»  на факультетах «Початкова освіта та філологія», «Дошкільна освіта», «Мистецтв», відділі заочного навчання. Ректор наголосила, у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії впроваджується кредитно-модульна система навчання, що робить можливим визнання диплома вузу багатьма європейськими навчальними закладами.  Інна Михайлівна також ознайомила присутніх з історією ХГПА, розповіла про новітні досягнення й останні розробки академії,  пріоритетні напрямки наукових досліджень,  потужну матеріальну базу академії, перспективи та плани на майбутнє. Усі бажаючі мали можливість поставити ректору запитання.

Абітурієнти, їх батьки та всі зацікавлені отримали нагоду почути про цьогорічні зміни у вступній кампанії до академії з перших вуст, адже у розмові також взяли участь члени приймальної комісії, зокрема заступник голови приймальної комісії – проректор з гуманітарної освіти та міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко Валентина Іванівна, яка надала детальну консультацію щодо умов прийому та організації вступних іспитів в академії, а також ознайомила присутніх зі змінами, що пов’язані з прийомом сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.

 Питання абітурієнтів переважно стосувалися вступних іспитів, кількості бюджетних місць, перспектив працевлаштування після закінчення вузу, системи пільг, передбачених для різних категорій населення та низку інших запитань, що безпосередньо стосуються організації навчального процесу в академії. Представники приймальної комісії,  декани, викладачі кафедр докладно відповіли на всі поставлені запитання. Завдяки таким зустрічам абітурієнти мали можливість ближче познайомитись з  навчальним закладом та з вибором майбутньої професії.

Для гостей академії були представлені номери концертної програми за участю студентів різних факультетів закладу.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55