image1 image2 image3

Зустріч

11 червня 2024 року ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інна ШОРОБУРА взяла участь в обговоренні питань реформи вищої освіти в телепрограмі «Країна майбутнього» на телеканалі ТВ7+

Засідання

12 червня 2024 року у Державному архіві Хмельницької області відбулось чергове засідання Експертно-перевірної комісії (ЕПК).
Під час засідання відповідальні за діловодство та архівний підрозділ у ХГПА представили звіт про стан впорядкування документів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (2019-2021).

ПРОФКОМ ІНФОРМУЄ!

Оздоровлення дітей влітку є необхідною умовою повноцінного розвитку дитини. Подаємо перелік дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Хмельницької області, які працюватимуть влітку 2024 року.

VII Марафон відповідальності

Інна ШОРОБУРА разом зі студентами вчергове приєдналися до ініціатив «Фонду Родини Богдана Гаврилишина». У межах ініціативи фонду щороку активна молодь висаджує насіння соняха, читає Декларацію відповідальності людини Богдана Гаврилишина та обирає пункт, який прагне розвивати в собі.

Нарада

10 червня 2024 року відбулася нарада за участю ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з проректорами, деканами, завідувачами кафедр та працівниками приймальної комісії.
Обговорювалися питання освітнього процесу та завершення навчального семестру.

Зустріч

5 червня 2024 року відбулася зустріч ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ та доктора педагогічних наук, професора Олександра МОЗОЛЕВА з кандидатом наук з фізичного виховання і спорту, доцентом кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чернівецького національного університету імені Ю. Федьковича Тетяною ЛЯСОТОЮ.
Обговорювалися питання співпраці та вдосконалення освітньо-професійної програми «Туризм і рекреації».

Відкрита лекція

4 червня 2024 року здобувачі освіти спеціальності «Туризм та рекреація» та викладачі кафедри взяли участь у лекції-зустрічі з Надзвичайним і Повноважним Послом Азербайджану в Україні Сеймуром Мардалієвим. Під час лекції-зустрічі Посол розповів про українсько-азербайджанські відносини та роль Гейдара Алієва в розвитку діалогу, закладення фундаменту стосунків між нашими країнами. Під час зустрічі з Послом здобувачі освіти мали можливість задати запитання та отримали на них відповіді.

Зустріч

6 червня 2024 року відбулася зустріч ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Інни ШОРОБУРИ з ректором Університету економіки і підприємництва Олегом ЖЕЛАВСЬКИМ.
Обговорювалися питання співпраці.

У нашій пам’яті назавжди

5 червня 2023 р. о 13.00 в бібліотеці Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії пройшли традиційні Х Ісаєнківські читання «Мелодія її серця», приурочені до дня народження знаної подільської поетеси, активної громадської діячки, працівника бібліотеки Галини ІСАЄНКО.
Захід пройшов у руслі спогадів про багатогранність творчої та людської постаті незабутньої Галини Йосипівни, яка залишилась у спогадах її друзів, колег по роботі та по перу. Вкотре отримала підтвердження теза про те, що людина може жити вічно, якщо живуть її справи. Хороші справи. І якщо сади час від часу потрібно оновлювати новими садженцями, то є нев’янучий сад – сад творчості Галини ІСАЄНКО. І складається він, насамперед, з великої любові до людей, природи, навколишнього світу…

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55