Співпраця кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик з Державним музеєм іграшки

26 березня 2024 студенти груп ДО-21б, СО-11 та ДО-51 в межах вивчення навчальної дисципліни «Дошкільна педагогіка» (викладач – Миськова Н.М.) відвідали віртуальну екскурсію до Державного музею іграшки (м.Київ). Захід відбувся за участі провідного наукового співробітника Державного музею іграшки, професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора Гавриш Н.В.

Учасники віртуальної екскурсії – здобувачі освіти та науково-педагогічні працівники (декан факультету дошкільної освіти та психології, кандидат педагогічних наук, доцент Пісоцька Л.С., завідувач кафедри, доктор педагогічних наук, професор Зданевич Л.В., доценти кафедри, кандидати педагогічних наук, доценти Гончар Н.П., Миськова Н.М., Онофрійчук Л.О.) поринули у світ мистецтва та гри, адже особливий акцент зроблено саме на видах, значенні та особливостях використання театралізованих ігор у взаємодії з дітьми дошкільного віку.

Кафедра дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро дякує Державному музею іграшки та особисто доктору педагогічних наук, професору Гавриш Наталії Василівні за цікавий змістовний захід та партнерську взаємодію у підготовці майбутніх фахівців до професійної діяльності! Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55