Blogs

18 ТРАВНЯ – ДЕНЬ НАУКИ

Вітаємо студентів та викладачів з Днем науки! Бажаємо наукових проривів, глибоких досліджень, корисних результатів, нових ідей. Натхнення та удачі у науковому пошуку.

Керівництво гуманітарно-педагогічної академії та співробіники наукового відділу

ДОПУСК ДО ЕКЗАМЕНАЦІЙНОЇ СЕСІЇ

03 травня відбулося засідання науково-методичної ради факультету дошкільної освіти та психології до екзаменаційної сесії здобувачів освіти фахового молодшого бакалавра спеціальності 012 Дошкільна освіта груп ДО – 31 і ДО – 32. На засіданні присутні члени ради, куратори груп,  проректор з науково-педагогічної роботи професор Поліщук О.С.

Обговорили результати навчання здобувачів освіти третього курсу, заслухали окремих здобувачів, котрі мають недостатню кількість балів з 1-2 освітніх компонентів. Всі здобувачі освіти допущені до складання екзаменів.

Відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта

Згідно з листом МОН України №3/6194-23 від 30.10.2023 р. та листом ДНУ «Інститут модернізації і змісту освіти» від 06.11.2023 р. № 21/08-1948 «Про проведення Всеукраїнської студентської олімпіади та Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2023/2024 навчальному році» 9-10 квітня 2024 року кафедрою дошкільної педагогіки, психології та фахових методик факультету дошкільної освіти та психології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було проведено І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Розпорядженням декана факультету дошкільної освіти та психології була сформована конкурсна комісія для проведення І етапу Олімпіади у складі: голова – декан факультету дошкільної освіти та психології ХГПА, кандидат педагогічних наук, доцент Леоніда Пісоцька; заступник – завідувач кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, доктор педагогічних наук, професор Лариса Зданевич; члени – доценти кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик, кандидати педагогічних наук, доценти Наталія Миськова, Лілія Онофрійчук, Вікторія Розгон, Олена Сас, викладач кафедри, відповідальний секретар Аліна Талемонюк.

Виховна година «STOP булінг. Яким він буває та як запобігти насильству?»

16 квітня 2024 року Мирослава Петраковська та Зоряна Молоток, студенти групи ДО-41 (куратор Лілія Онофрійчук), провели виховну годину на тему «STOP булінг. Яким він буває та як запобігти насильству ?»

Співпраця кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик з провідними фахівцями галузі

03 квітня 2024 року на кафедрі дошкільної педагогіки, психології та фахових методик відбулася гостьова лекція професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора Гавриш Наталії Василівни.

НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ЩОДО ПРОХОДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ В ГРУПАХ ДІТЕЙ ДОШКІЛЬНОГО ВІКУ

1 квітня 2024 року на платформі ZOOM відбулася настановча конференція щодо проходження педагогічної практики в групах дітей дошкільного віку студентами груп ДО-21б (керівники: доктор педагогічних наук, професор Зданевич Л.В., кандидат педагогічних наук, доцент Миськова Н.М) та ЗДО-21б (керівник: кандидат педагогічних наук, доцент Гончар Н.П.).

Співпраця кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик з Державним музеєм іграшки

26 березня 2024 студенти груп ДО-21б, СО-11 та ДО-51 в межах вивчення навчальної дисципліни «Дошкільна педагогіка» (викладач – Миськова Н.М.) відвідали віртуальну екскурсію до Державного музею іграшки (м.Київ). Захід відбувся за участі провідного наукового співробітника Державного музею іграшки, професора кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти Волинського національного університету імені Лесі Українки, доктора педагогічних наук, професора Гавриш Н.В.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55