image1 image2 image3

Заходи з нагоди відзначення 100-річчя

У 2021 році Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія відзначає 100-річчя від дня заснування

Переглянути документ

Міжнародна зустріч викладачів кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи з ректором Вищої Школи Лінгвістичної у Ченстохові

Педагогічне партнерство та обмін досвідом є одним із напрямів самовдосконалення науково-педагогічних працівників кафедри менеджменту освіти та педагогіки вищої школи (інших кафедр ХГПА), що викладають навчальні дисципліни на спеціальностях 073 Менеджмент, 011 Освітні, педагогічні науки. Так, Дарманська Ірина Миколаівна та Суховірський Олег Васильович стали учасниками он-лайн зустрічі, на якій ректор Вищої Школи Лінгвістичної (Wyzszej Skoły Lingwistycznej) в Ченстохові dr. Edyta Sadowska, prof. WSL виступила з доповіддю щодо налагодження відносин викладача та студента у системі університетської освіти (Sztuka bycia w kształceniu uniwersyteckim. Wykładowca - student XXI wieku).

Психологічний вебінар

12 квітня відбувся психологічний онлайн вебінар з елементами тренінгу на тему: "Стрес. Ефективні стратегії його подолання", який організувала та провела практичний психолог Чорна О.М.

В заході  взяли участь: ректор ХГПА Шоробура Інна Михайлівна, куратори академічний груп, викладачі академії, студенти освітньої програми "Соціальна робота", студенти освітньої програми "Туризм", студенти групи ПО-21.

«Формування особистості майбутнього вчителя початкових класів в процесі переддипломної практики»

29 березня 2021 р. на базі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбулася науково-практична студентська конференція «Формування особистості майбутнього вчителя початкових класів в процесі переддипломної практики», організаторами якої стали викладачка кафедри педагогіки Рашина І.О., здобувачі другого (магістерського) рівня вищої освіти групи МПО-71 (Комар В., Міхалевська О., Лучинська О., Куруц Д.) та керівник практики слухачів магістратури, завідувач відділу виробничої практики Казакова Н.В.

Участь у Міжнародному науковому конгресі "SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021"

Сьогодні розпочав роботу Міжнародний науковий конгрес "SOCIETY OF AMBIENT INTELLIGENCE 2021".

Конгрес - це потужна платформа для міждисциплінарної дискусії, поширення останіх результатів досліджень, обміном досвідом та ідеями, успішного наукового нетворкінгу. У роботі когресу беруть участь понад 500 учасників з 21 країни світу. У роботі конгресу беруть участь гарант програми "Туризм" доктор наук, професор Шоробура Інна Михайлівна та доцент кафедри Долинська Олеся Олегівна.

ЗДОБУВАЄМО НАВИЧКИ У МАЙБУТНІЙ ПРОФЕСІЇ

7 квітня 2021 року відбулася звітна конференція з переддипломної практики студентів бакалаврату факультету дошкільної освіти та психології, групи ДО-41б «Мій досвід у формуванні основних компетентностей дітей дошкільного віку», метою якої було підвищувати інтерес до педагогічної діяльності та сформувати вміння організовувати освітній процес у закладах дошкільної освіти.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти

© 2021 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55