Зустріч з українською письменницею Ларисою Ніцой

У рамках співпраці кафедри педагогіки ХГПА та кафедри педагогіки  НДУ ім. М.Драгоманова 26 листопада 2021 року відбулася зустріч з українською письменницею Ларисою Ніцой.

Викладачі кафедри педагогіки Казакова Н.В., Сівак Н.А., Чернюк С.В., Олійник А.В. та здобувачі першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальностей «Початкова освіта», «Середня освіта (Українська мова і література)» з радістю відвідали захід з теми патріотичного виховання дітей та молоді, ініційований кафедрою-партнером – кафедрою педагогіки НДУ імені М.Драгоманова  (Іванова Л.А., Демяненко Н.М.).

У ході зустрічі пані Лариса поділилася своїми думками щодо розуміння понять «патріотизм», «українець», «любов до української мови, українського народу, української землі, України»; презентувала дитячі казки «Незламні мураші», «Страшне страховисько», «Казка про славного Орленка», «Невигадані історії про звіряток-друзяток» та ін.; навела приклади ігор з патріотичного виховання «Мандрівка Україною», показуха, які можна запропонувати дітям в освітніх закладах та батькам для організації сімейного дозвілля.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55