Відзначення Дня захисника та захисниці Вітчизни

З нагоди відзначення Дня захисника та захисниці Вітчизни студенти спеціальностей 014 Середня освіта (Історія), 014 Середня освіта (Образотворче мистецтво) та 013 Початкова освіта разом з професором Біницькою К.М. відвідали музей «Герої миру ­– воїни добра».

Студенти мали можливість побачити бронежилети, дитячі малюнки та армійську їжу… Ініціатором відкриття цієї незвичної для костелу експозиції став  настоятель парафії та військовий капелан Микола Лучинський.

Музей складається із двох кімнат. В одній зібрали все, що принесла війна – розірвані снаряди, предмети армійського побуту, військові строї та прапори. Друга відтворює бліндаж, де максимально передали умови, в яких армійці живуть на фронті. У музеї отець Микола Лучинський за бажанням гостей виконує функції гіда. Екскурсію розпочав із розповіді про події на Сході та експонатів, які представлені в музеї. Зокрема про прапори військових частин, які зберігаються в музеї.

Наповнений музей експонатами, особливо фотографіями хлопців з війни, що розміщені на стінах музею. 

«Приходячи сюди, люди можуть зрозуміти, в яких умовах є наші військові, що саме забирає їхні життя і яка ціна цього миру є для нас», - зазначив організатор музею отець Микола Лучинський. Студенти вдячні отецю Миколі Лучинському за приклади  патріотизму та проведену екскурсію.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55