Будуймо „Затишок“ у наших серцях

Як прекрасно жити і знати, що ти комусь потрібний, відчувати любов і піклування оточуючих тебе людей, їх щиру посмішку і дружню руку допомоги!

І ось уже другий рік факультет початкового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії на чолі із своїм деканом Ящук Інною Петрівною, викладачами та студентами здійснює волонтерський рух і тісно співпрацює з "Родинним затишком". Добрих вчинків ніколи не буває багато, особливо тоді, коли вони відходять від щирого серця і абсолютно безкорисні. Саме з таких вчинків вирішали розпочати новий навчальний рік студенти факультету і взяли участь у творчому проекті „Театр осені“. Він проходив з 1 вересня по 31 жовтня і мав на миті допомогти вихованцям закладу реалізувати свої творчі задатки, допомогти їм виготовляти різноманітні вироби власними руками і просто допомогти відчути, що вони не одні у цьому світі.

А мета нашої волонтерської діяльності дуже проста. Все, що ми робимо відходить від нашого серця. Ми стали волонтерами і прийшли в реабілітаційний центр „Родинний Затишок“, щоб хоч частинку себе віддати благородній справі – допомогти відчути ось таким людям, що вони потрібні, що їх люблять і розуміють. Така робота допомагає переосмислити своє покликання у цьому житті, вчить дорожити кожною секундою і цінувати кожну мить перебування з дорогими тобі людьми. Ти починаєш дякувати Богові за подароване тобі здоров’я і починаєш молитися за тих, хто його так потребує! Саме зараз ми стаємо справжніми людьми з великої літери.

Тож хочеться закликати усіх нас – будуймо ЗАТИШОК у наших серцях і не забуваймо ділитися ним з оточуючими!

Король Лілія, студентка факультету початкового навчання Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55