image1 image2 image3

Вітаємо переможців ІІІ Всеукраїнського мистецького наукового конкурсу «МАЛА АКАДЕМІЯ МИСТЕЦТВ»

Софія Сівак, учениця 7 класу ліцею 17, науковий керівник - Сергій Качуринець;

Каленська Марія, студентка ІІ курсу спеціальності 024, науковий керівник - Сергій Качуринець;
Ірина Венгер, студентка V курсу спеціальності 014, науковий керівник - Світлана Коханська;
Анна Пиптюк, студентка ІІ курсу спеціальності 025, науковий керівник - Лілія Качуринець;
Юля Валькова, студентка IV курсу спеціальності 025, науковий керівник - Лілія Качуринець;
Михайло Качуринець, слухач магістратури спеціальності 024 Факультет мистецтв імені Анатолія Авдієвського НПУ імені М. П. Драгоманова, науковий керівник - Олена Туровець.

Співпраця

Фонд Карітас Хмельницький має спільні точки дотику із Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією. Спільна праця це завжди про обмін досвідом, про допомогу, про нові можливості.
Менеджери напрямку охорони здоров’я зустрілися з Інною Шоробурою, ректором Хмельницької педагогічної академії, обговорили варіанти та шляхи співпраці.

Тактико-спеціальні навчання

24 квітня 2024 року рятувальники обласного центру провели тактико-спеціальні навчання в гуртожитку Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
За легендою внаслідок перевантаження електромережі виникла пожежа у кімнаті на 5-му поверсі будівлі. Персоналом закладу проведено часткову евакуацію людей, разом з тим у приміщенні залишилися люди.

День відкритих дверей

27 квітня запрошуємо  на День відкритих дверей у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії⬇️

???? Дізнаєтесь більше про діяльність академії й особливості вступу у 2024 році, поспілкуєтесь з адміністрацією та членами приймальної комісії

???? Офлайн-участь у заході

9:00-10:00 реєстрація абітурієнтів

На 10:00 зможете ознайомитися зі спеціальностями, особливостями навчання, позаосвітньої та міжнародної діяльності, поставити свої питання.

Місце проведення

 м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139

???? Онлайн-участь у заході

На 12:00 онлайн зустріч на платформі Zoom.

❗️❗️Посилання для участі в Zoom-конференції

https://us04web.zoom.us/j/6489971629?pwd=uHLn9LVKC6SxTQ2haQx0damb7aq0aa.1&omn=72877549846

Ідентифікатор конференції: 648 997 1629

Код доступу: 2024

Психодіагностичне дослідження студентів

24 квітня 2024 року психологом академії ЯРЕМЧУК Марією та студенткою групи ПП-31 КУПРІЙ Яною було проведено психодіагностичне дослідження з групою ДО-11 на тему: "Особливості прояву емоційного вигоряння у студентів ХГПА під кінець навчального року".

Під час дослідження студенти мали змогу зрозуміти, що таке емоційне вигорання, пройти ряд психодіагностичних методик, які сприяли визначенню рівня емоційного вигорання студентів під кінець навчального року, а саме: опитувальник "Дослідження синдрому "вигорання" (Дж. Грінберг), опитувальник "Оцінка власного потенціалу "вигорання" (Дж. Гібсон), опитувальник "Діагностика рівня емоційного вигоряння В. Бойко".
 

Чергове засідання вченої ради

24 квітня 2024 року відбулося чергове засідання вченої ради академії.
На засіданні вченої ради розглядалися такі питання:
1. Про роботу відділу кадрів (інформація) (Доповідач: Валентина БАРАНОВСЬКА).

Концерт-лекторій

В хоровому класі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся концерт-лекторій «КОХАННЯ В ЖИТТІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА» в рамках святкування ювілейного року Тараса Григоровича Шевченка, легендарного Пророка на всі часи. Автор сценарію та ведуча заходу - кандидат педагогічних наук, старший викладач Віра НАЙДА.

Готуємось до вступної кампанії 2024

Брейнстормінг фахової затребуваності бакалаврів-культурологів в Хмельницькій області «Культура на часі» для стейкхолдерів, представників громад та закладів культури області. 
 ✅ 23 квітня кафедра культурології та зарубіжної літератури Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії провела презентацію освітньої програми 
 «034 Культурологія. Професійне спрямування – культура та дозвілля».
 

Нагородження переможців ІІІ (обласного) етапу олімпіади з іноземної мови

22 квітня 2024 р. у Кам’янець-Подільському фаховому коледжі індустрії, бізнесу та інформаційних технологій відбувся ІІІ (обласний ) етап олімпіади з іноземної мови. Активними учасниками стали здобувачі фахової передвищої освіти другого курсу спеціальності 013 Початкова освіта Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

Творча зустріч

Напередодні Всесвітнього дня книги, що відзначається 23 квітня. Здобувачі освіти груп ПО-22, Т-11б, МТ-51 відвідали творчу зустріч з українським письменником, поетом, журналістом, краєзнавцем Ігорем Байдаком.

Міністерство освіти і науки УкраїниЗбірник наукових праць "Педагогічний дискурс"

Український центр оцінювання якості освітиВінницький регіональний центр оцінювання якості освіти 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55