«Люби і знай свій рідний край»

«Люби  і знай свій рідний край» – таке гасло обрали ми, студенти групи ПО-12 факультету початкової освіти та філології для  нашої, цьогоріч  вже другої,  подорожі цікавими місцями мальовничої держави, а саме – до міста Хотин Чернівецької області.

Мабуть не всі знають, що Хотинська фортеця, одна з наймальовничіших і найвеличніших середньовічних фортець в Україні, також є і одним із семи див країни.  І справді, зайшовши за ворота, нам відкрився чудовий, ще не пізнаний досі світ Середньовіччя.

Історія Хотинської фортеці є драматичною і навіть героїчною, за своє існування вона побачила багато воєн, битв і облог.

Ми відвідали підземелля з експозицією пристроїв для утримування та катування жертв, бачили старовинну зброю, гарматибачили й будівлі внутрішнього двору - склади, казарми, а також зовнішні бастіони й вежі. А в центрі замкового подвір'я знаходиться величезний колодязь, завглибшки 65 метрів і завширшки майже 3 метри, в якому досі є вода.

А вийшовши на кручу,  ми побачили фантастичний краєвид – річку Дністер. Ця поїздка назавжди закарбувалась у нашій пам'яті. Отож для нас, студентів групи ПО-12, подорожі – це любов  назавжди!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55