Блоґ pn

ПЕРЕДВЕЛИКОДНІ ГОСТИНИ

З весною приходить в нашу оселю найголовніше свято християн – Великдень. У переддень  свята до вихванців  Центру реабілітації «Родинний затишок» завітали викладачі Валентина Миколаївна Барановська, Катерина Миколаївна  Біницька, Алла Анатоліївна Григор’єва,  Інна Петрівна Ящук та студенти груп  ПО- 31б та ПО-11б.

Зустріч із художником-монументалістом

Нещодавно студентами групи ПО-42  факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії було зорганізовано зустріч із  художником-монументалістом Томчишиним Андрієм Юрійовичем. 

Про розвиток молодіжної політики в державі з перших уст

Відповідно до програми Міжнародного проекту «Лідерські курси», який реалізується за підтримки Фонду розвитку демократії Посольства США в Україні, студентки факультету початкової освіти та філології долучились до проведення круглого столу в Міністерстві молоді та спорту.

Розпочалось стажування студенток факультету початкової освіти та філології у Верховні Раді України

Відповідно до проекту “Лідерські курси” за сприянням Посольства США в Україні п’ятеро студенток факультету початкової освіти та філології  проходять стажування у Верховній раді України.

Гра для всіх

Студенти групи Філ-11а висловлюють щиру вдячність усім викладачам та студентам академії, які долучилися до волонтерського проекту «Гра для всіх», що був організований студентами групи спільно з соціальним центром благодійного фонду «Карітас» в м. Хмельницький. Уже у жовтні в нашому місті з’явиться інклюзивний дитячий майданчик, де особливі дітки отримають можливість спілкуватись та з користю проводити час на свіжому повітрі.

Усі разом ми зробили невеликий, але вагомий внесок для дітей з особливими потребами.

Підготовка до участі в спортивно-оздоровчому, загальноміському заході

19 квітня студенти груп ПО-11б, ПО-21б, ПО-24 факультету початкової освіти та філології разом з деканом факультету Ящук І.П. та викладачем кафедри теорії і методики фізичної культури та валеології  Хмарою М.А. розпочали підготовку до участі в спортивно-оздоровчому, загальноміському масовому заході (флешмобі) приуроченому до Міжнародного дня сім’ї, який відбудеться 16 травня 2019 року о 14:00 на стадіоні «Поділля».

КАЗКИ ЖИВУТЬ ПОМІЖ НАС

19квітня група факультету початкової освіти та філології ПО-13 презентувала  казку «Колобок по-новому», яка була втілена усім колективом групи.

 Разом з цією подією розпочав діяти на фікультеті ляльковий театр, який об'єднав вокальні, акторські, художні, артистичні обдарування майбутніх педагогів.

Проект «Промінь душі»

Студенти групи ПО-41(б) долучились до проекту факультету початкової освіти і філології «Промінь душі». Напередодні Великодніх Свят частинку своїх сердець передаємо для дітей Кремінської школи-інтернату, що на Луганщині та для воїнів, які захищають наше життя в зоні АТО.

Дякуємо пані Галині за професійний майстер-клас виготовлення традиційної української народної яворівської іграшки-оберега.

Усім Вам бажаємо миру!

Ораторське мистецтво як соціальне явище

18 квітня 2019р. відповідно до плану реалізації Міжнародного проекту «Лідерські курси» факультету початкової освіти та філології для учасників другої групи був проведений тренінг «Ораторське мистецтво як соціальне явище». На занятті був присутній представник Фонду розвитку демократії посольства США в Україні Сергій Решетніков.

Смак дитинства

17 квітня 2019 року студенти групи ПО-34 разом з куратором Блажевич Ольгою Іванівною відвідали «Майстерню карамелі» у м. Хмельницькому, де їхній увазі був представлений майстер-клас з виготовлення карамельних цукерок.

© 2019 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55