Блоґ pn

«Кращої, ніж рідна, мови не буває…»

21 лютого група ПО-12 факультету початкової освіти та філології з  завідувачем кафедри української мови та літератури ХГПА Мацько В.П. з нагоди відзначення Міжнародного дня рідної мови відвідали обласну універсальну наукову бібліотеку де відбулось літературно-мистецьке свято «Кращої, ніж рідна, мови не буває…».

Почесними гостями свята були відомі поети, письменники, журналісти Хмельниччини. Під час заходу присутні ознайомилися з історією походження української мови, поринули у чудовий і прекрасний світ нашої рідної мови, відчули її багатство, мелодійність, красу, дізналися про роль мови у житті людини, її значення для української нації і держави.

Звітна конференція за результатами філологічної практики з англійської мови

22 лютого відбулася звітна конференція за результатами філологічної практики з англійської мови. На конференції були присутні студенти групи ФІЛ-31а, викладачі кафедри іноземних мов О.В.Гандабура, Л.М. Глушок, Р.М.Мельник, завідувач виробничої практики Н.В.Казакова, методист практики Т.М.Цегельник.

У ході конференції студенти поділились враженнями про проходження цього виду практики, розповіли про труднощі, які виникли.

Приємно відзначити, що студентам вистачило знань з методики викладання англійської мови.

По закінченню заходу керівники практики О.В.Гандабура, Л.М. Глушок проаналізували документацію студентів.

Участь майбутніх педагогів у міжнародному проекті Фонду Конрада Аденауера в Україні

Студентка групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології, Пилип’юк Марина пройшовши конкурсний відбір, отримала щасливу нагоду стати учасницею семінару: «Я – ГРОМАДСЬКИЙ ДІЯЧ».  Тренінг проходив 15-17 лютого у м. Київ, де зібралися громадські діячі та активісти студентського самоврядування України та Європи.

На грані двох тисячоліть…

З метою формування інтересу та поваги до свого історичного минулого, в дусі національної самосвідомості, гідності та честі, патріотизму та гордості за свій народ 21 лютого 2019 року студенти груп ПО-11 (б) та ПО-62 відвідали кінотеатр «Планета» для перегляду стрічки «Крути 1918».

Фільм справив незабутні враження на глядачів.  Студенти ще довго активно обговорювали хід подій минулого…

Вірусні захворювання

На виховну годину 19 лютого в групу ПО-41 факультету початкової освіти та філології було запрошено медичного працівника Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Остапчук О. М.

Студенти ознайомились із важливою проблемою вірусних захворювань, які призводять до епідемій, зокрема було ознайомлено студентів із небезпекою та симптомами вірусного захворювання на кір.

В процесі обговорення було акцентовано на необхідності підписання студентами та їх родин декларації із сімейним лікарем.

Від Героїв Крут до Героїв Небесної Сотні

20 лютого студенти групи Філ11а та Філ13н (куратор Аніщенко І.М) вшанували п’яту річницю пам’яті Героїв Небесної Сотні. Студенти пережили та переосмислили емоційні фейсбук свідчення активістів, студентів, журналістів, медиків про трагічні події п’ятирічної давнини. Їхні думки та слова, вірші, пісні та мрії глибоко торкнулися серця кожного. А екранні кадри буремних подій 18-20 лютого 2014року перенесли спогадами у той трагічний час.

Новини з освітнього фестивалю «Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start»

Викладачі та студенти факультету початкової освіти та філології відвідали  Освітній фестиваль «Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start»! Кращі вчителі України ділились досвідом із викладачами кафедр та майбутніми педагогами. 

Освітній фестиваль «Khmelnytskyi EdFest – 2019. Start» – це креативна, яскрава, комунікативна подія, що в цікавій формі презентує нові освітні ідеї, тенденції, проекти та програми.

«У їхніх серцях жила Україна»

18 лютого студенти групи ПО-31 факультету початкової освіти та філології разом із куратором Ніколаєвою Аллою Арсеніївною долучилися до проведення  заходу “У їхніх серцях жила Україна”, що проходив у читальному залі ХГПА.

Те, що залишається в пам'яті

18 лютого 2019року студенти групи ПО-32 факультету початкової освіти та філології (куратор Будім Л.В.) мали змогу переглянути фільм «Крути 1918» у кінотеатрі «Планета». Це український історичний фільм-екшн режисера Олексія Шапарєва. Стрічка присвячена 100-річчю бою під Крутами взимку 1918 року.

Психолого-педагогічні аспекти підготовки практичних психологів

12 лютого 2019р. на кафедрі психології був проведений науково-методичний семінар на тему: «Психолого-педагогічні аспекти підготовки практичних психологів».

В роботі семінару взяли участь викладачі кафедри та практичні психологи освітніх закладів міста.

© 2018 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55