Чернівці – місто відкритих сердець

Першокурсники –  студенти групи ПО-12 факультету початкової освіти днями вирушили до політичного, культурного і релігійного центру Буковини – міста  Чернівці.

Впродовж віків під впливом історичних подій Чернівці сформувалися як багатонаціональне та багатокультурне місто. Своєю історією, природною красою, дивовижним поєднанням архітектурних стилів, неповторним контрастом старого центру і районів новобудов Чернівці полонили наше серце.

Нам захопило подих від фантастичної краси та величі Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича. У цій дивній за своєю красою споруді вбачаються візерунки української вишивки і буковинського килима, гуцульської писанки, легко вловлюються елементи різних архітектурних стилів.

 Зайшовши всередину Храму Трьох святих відчули надзвичайний спокій на серці і в душі. Всередині храму  – безліч старовинних ікон, чудовий іконостас.

Ми побували біля оперного театру, гуляли головними вулицями старого міста.  Опісля відвідали Музей народної архітектури та побуту. Тут ми  чи не вперше побачили житлові, господарські, виробничі та громадські будівлі, найхарактерніші зразки предметів побуту селян Північної Буковини другої половини XVII - XX століття. А ще – зрозуміли, що рідна Україна – найкраща!

Мандрівка була неперевершеною, тому далі буде! Обов’язково!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55