«Еврика»: місце для сучасних вчителів

Майбутні вчителі – студенти-першокурсники групи ПО-12 факультету початкової освіти та філології Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії – відвідали музей цікавої науки «Евріка».

«Евріка» – місце, де можна відчути себе біологом, фізиком і чарівником одночасно. У музеї можна збудувати власний вулкан, намалювати себе через дзеркало, і навіть спробувати бути вагітним.

У п’яти залах чимало  захоплюючих  експонатів. Тут є експозиція з анатомії, зала «Таємниці води», безліч різноманітних ілюзій та головоломок, дзеркальний та лазерний лабіринти, акустична кімната і багато іншого. А найголовніше – жоден не схований за вітриною.

Найбільше нам сподобався «Дзеркальний куб» – тут  ми провели найбільше часу. Також нас вразила гра з дрібними камінчиками, де потрібно було моделювати гори, ріки, ловити і знищувати драконів. Для любителів пофотографуватися тут також знайдеться безліч цікавинок: калейдоскоп, криве дзеркало, обідній стіл. Ми  дивувались від того, як змінюється наше тіло і простір навколо. А ще розгадували різні головоломки. Це було вельми цікаво. Нам сподобалась усе!

Отож можна не боятися і сміливо поринати у вир наукових цікавинок, а заодно здійснити чимало відкриттів  навіть у дорослому віці!

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55