«Боривітер» факультету початкової освіти та філології здобув перемогу

Минулого тижня на теренах мальовничого Придністер’я у селі Дзвенигород Борщівського району Тернопільської області відбулася ХІХ Всеукраїнська орнітологічна школа-семінар «Орнітофауна та методи її дослідження».

У цьому заході взяли участь найкращі студентські команди з Харкова, Львова, Тернополя, Кам’янця-Подільського та Хмельницького. В рамках орнітошколи відбулися студентські змагання із визначення птахів. Команда Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії була представлена вихованцями гуртка «Боривітер» (керівник, старший викладач кафедри теорії і методики фізичної культури та валеології  Сергій Ільїнський).

Загальна кількість учасників понад 60 чоловік. У важкій боротьбі нашим студентам не тільки вдалося достойно виступити, але й здобути призові місця. Перше місце здобула Яремчук Марія студентка групи ПП-31(б), а Біла Ірина студентка групи ПО-51 – 3 місце.

Дякуємо викладачу кафедри теорії і методики фізичної культури та валеології  Сергію Ільїнському за підготовку студентів до змагань.

Вітаємо переможців та бажаємо подальших успіхів.

© 2020 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55