Почесний візит до столиці студентів факультету початкового навчання

26-28 жовтня м. Києві на базі Київського інституту міжнародних відносин Київського національного університету ім. Шевченка, пройшли ІІІ Покровські міжнародні просвітницькі читання.

У роботі конференції взяли участь більше 500 представників різних регіонів України та зарубіжжя.

З благословення Митрополита Хмельницького і Старокостянтинівського Антонія найактивніші волонтери факультету початкового навчання Наталія Поліщук, Віка Ковальська, Анастасія Войтко взяли участь у роботі міжнародного заходу.

До активного обговорення провідної теми читань: "Стратегія духовного розвитку України: єдність духу в союзі миру" долучилися керівники Хмельницької делегації протоієрей Олександр Дацюк та викдадач Недільної школи Жанна Дацюк, представники факультету початкового навчання. Наші студенти беручи участь у роботі 1-ої секції - "Освіта у ХХІ столітті: спадкоємність традицій і новації, співпраця світської та духовної компоненти", провели презентацію волонтерського руху факультету початкового навчання, яка викликала підтримку і захоплення всіх присутніх. Ігумен Арсеній (Бочкар), доктор богослов'я, проректор Ужгородської української богословської академії ім. Кирила і Мефодія зазначив: "Аналогів такої діяльності я в Україні ще не зустрічав. Ми сьогодні багато говорили про доброчинну діяльність роботу, а тут побачили реальну роботу."

Робота 6-ти секцій Міжнародних просвітницьких читань, а також засідання круглих столів, що відбулися у ході вченого зібрання, довели актуальність і своєчасність освітянського форуму.

Усі учасники секцій, особливо ті, хто практично працює з молоддю, відрізнялися добротою і щирим бажанням поділитися з присутніми авторськими методиками своєї роботи. Результатом роботи Просвітницьких читань стало прийняття підсумкового документу, у якому було високо оцінено роботу вченого зібрання і визначено плани на майбутнє.

Доповіді, які були виголошені на вченому зібранні, традиційно увійшли у збірку.

Сподіваємось, викладачі та студенти незабаром зможуть ознайомитись детально з науковою інформацією та зробити власні висновки про стратегію духовного розвитку України.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55