ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ У ХМЕЛЬНИЦЬКІЙ ГУМАНІТАРНО- ПЕДАГОГІЧНІЙ АКАДЕМІЇ 27 КВІТНЯ 2024 РОКУ

Правильний вибір професії – це запорука формування успішної особистості. З цією метою було проведено День відкритих дверей у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії. З вітальним слово до усіх присутніх звернулася ректор академії, доктор педагогічних наук, професор, голова приймальної комісії Шоробура Інна Михайлівна.

Проректор з наукової роботи, доктор педагогічних наук, професор, заступник голови приймальної комісії Галус Олександр Мар′янович презентував освітні програми, спеціальності, можливості для навчання, саморозвитку і дозвілля, що розкриваються для тих, хто вступить до академії та ознайомив з особливостями вступної кампанії 2024, правилами прийому до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та до невідокремленого структурного підрозділу педагогічного коледжу фахової передвищої освіти.

Абітурієнти та їх батьки мали змогу отримати вичерпні відповіді на всі запитання стосовно вступу й навчання в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії під час спілкування з відповідальним секретарем приймальної комісії Олійник А.В. та деканами факультетів.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55