Волонтерська діяльність у Хмельницькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок»

Гарною традицією є співпраця Центру реабілітації «Родинний затишок» зі студентами та викладачами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

У рамках проведення тижня кафедри педагогіки студентки групи ПО-41б спеціальності 013 «Початкова освіта» під керівництвом доктора педагогічних наук, професора Катерини Біницької провели волонтерський захід у Хмельницькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок».

У Хмельницькому центрі комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю внаслідок інтелектуальних порушень «Родинний затишок» волонтери із Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, які здобувають освіту за спеціальністю «Початкова освіта» — часті гості. Вони за допомогою фахівців центру спілкуються з підопічними, організовують для молодих людей з інвалідністю цікаві фізично-розвивальні вправи та ігри. А цього разу було підготовлено та проведено «Свято осені». Студентки підготували рухливі ігри, різноманітні конкурси та розваги. Молодь прийшла до підопічних із святом, гарним настроєм, піснями та солодощами. Гарна золотава осінь, ясне небо, чудова атмосфера та піднесений настрій, дозволили відволіктися від складної реальності буднів сьогодення.
Директор Центру Антоніна Корчинська подякувала гостям за проведений захід, побажала добра та миру, а також відзначила студентів грамотами за волонтерську діяльність.
За традицією Центру було зроблено фото на пам’ять.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55