Україна – це Європа

Студенти групи Філ-21а разом з куратором Іриною Аніщенко 14 травня 2024 організували та провели виховний захід «Україна – це Європа» для учнів 9-11 класів на базі ліцею №3 імені Артема Мазура Хмельницької міської ради.

До уваги учасників заходу було представлено віртуальну подорож країнами ЄС, сповнену цікавими фактами та яскравими ілюстраціями, де у простий спосіб подано історію Європейського Союзу, його загальні стандарти та основні цінності.

Жвавий інтерес викликала вікторина, де в інтерактивній формі учасники заходу отримали дійсне уявлення про країни Європу та зрозуміли, що таке Європейський Союз і як він функціонує. Учні, дослідивши стандарти та культуру країн ЄС, переконливо визначили Україну європейською державою, причетною до традицій та цінностей Європи і відзначили нашу єдність з ЄС, заради мирного майбутнього та розвитку.

Студенти отримали подяки від адміністрації школи за змістовний захід у співпраці з методичним об’єднанням іноземних мов ліцею №3 імені Артема Мазура Хмельницької міської ради.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55