Письменник – воїн, слово – зброя!

13 травня 2024 року в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулася хвилююча зустріч студентів факультету дошкільної освіти та психології ДО-11 (куратор Т.В.Шемчук), ДО-11б (куратор Н.О.Фроленкова), ДО-21б (куратор Н.М.Миськова) з письменником, журналістом, членом Національної спілки письменників України, членом Національної спілки журналістів України, нині бойовим медиком Михайлом Цимбалюком. Михайло Петрович понад 30 років працював в редакціях різних періодичних видань Хмельниччини, має в своєму творчому доробку 11 книг, прозових та поетичних. Дві з них – прозова «Синдром відкладеного життя» та поетична «Калібри любові» написані під час перебування письменника в лавах ЗСУ, вийшли друком в 2023-2024 рр. Саме ці дві книги автор презентовав студентській молоді.

Письменник-воїн розповідав про своє рішення добровільно стати на захист Батьківщини, покинувши роботу за кордоном, про будні фронтового медика, читав свої патріотичні і ліричні поезії та короткі оповідання, в яких відображені епізоди воєнного життя.

Про вагу і значення слова письменника в наш час говорив запрошений колега М. Цимбалюка по перу, редактор цих двох збірок – Віталій Міхалевський. Михайло Петрович відповідав на різноманітні питання присутніх, які стосувались і його творчості, і військової служби.

Музичне вітання для присутніх прозвучало від подружжя Найд. Зустріч письменника-воїна з молоддю була цікавою та емоційно піднесеною. Читачі бажали Михайлу Цимбалюку швидкого повернення з перемогою, нових презентацій в бібліотеці.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55