День Європи в Україні 2024!

У ЄС відзначаються Дні Європи – 5 та 9 травня. День Європи 5 травня присвячений заснуванню Ради Європи у 1949 році. А 9 травня 1950 року була підписана так звана «Декларація Шумана» про об'єднання промисловостей Франції та Західної Німеччини. Утворена співдружність з часом розширилася до Європейського Союзу.
Президент України Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким 9 травня Україна тепер відзначатиме День Європи, спільно з державами Європейського Союзу, усвідомлюючи європейську ідентичність Українського народу, з метою зміцнення єдності народів Європи, забезпечення миру, безпеки й стабільності на європейському континенті, засвідчуючи відданість ідеалам та цінностям демократії, підтримуючи ініціативи молодіжних та інших громадських об’єднань.
Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія доєдналася до святкування дня Європи в Україні, дня миру та єдності на європейському континенті!

Долаючи виклики війни, особливо важливим є вивчення успішних практик та досвіду учасників міжнародних проєктів Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, задля розбудови нової України як держави-члена ЄС. Завдячуючи нашим міжнародним партнерам за співпрацю та надані можливості (ILA, ГО «Генерація змін», Муш Алпарслан Університет, Університет європейської культури у Гнєздно та ін.), запрошені гості – вчителі та учні ЗСО м. Хмельницького, отримали нові знання крізь призму міжнародної співпраці.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55