Сімейні цінності

Сімейні цінності – це те, що об’єднує сім’ю, дає їй відчуття єдності та сенсу життя. Це спільні переконання, принципи та правила, які керують поведінкою кожного в родині та визначають їх ставлення до оточуючого світу.
Вони допомагають створити позитивний клімат у родині, об’єднати покоління та прищепити дітям важливі моральні якості. Важливо не лише примножувати нові сімейні традиції, а й зберігати уже існуючі родинні постулати, особливо у скрутний для українських родин теперішній час. 
Підтримуючи зазначені тези, 24 квітня 2024 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася подія, що мала на меті представити спільноті проблему сімейних цінностей, зважаючи на виклики, що склалися у державі в період повномасштабної війни.

Серед гостей круглого столу були присутні: представники обласної влади та органів місцевого самоврядування, спеціалісти управлінь освіти у Хмельницькій області, фахівці обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, директори і заступники директорів ЗЗСО, учителі і дитячі психологи, представники батьківських організацій і, звісно, автор підручників «Основи сім’ї».
З вітальним словом виступила голова Хмельницької обласної ради – Віолета Лабазюк, ректор ХГПА – Інна Шоробура, в.о. директора Департаменту освіти і науки Хмельницької міської ради – Ольга Кшановська та головний спеціаліст сектору спеціальної освіти та інклюзивного навчання – Аліса Глега.

Аналізували виклики сьогодення та можливості використання в освітньому процесі навчальної програми «Основи сім’ї» начальник Головного управління статистики у Хмельницькій області – Людмила Хамська, заступник директора Департаменту соціального захисту населення Хмельницької ОВА –Олена Власюк, начальник управління освіти, молоді та спорту Дунаєвецької міської ради Хмельницької області – Інна Ісакова, старший викладач кафедри психології та інклюзивної освіти Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти імені Анатолія Назаренка – Наталія Клімкіна та директор КЗЗСО «Ліцей № 15 імені Олександра Співачука Хмельницької міської ради» – Алла Кіящук.

Війна показала, що найціннішими для кожного є сім’я, родина, близькі люди та прості життєві цінності. Саме для їх підтримки та убезпечення ми працюємо і боремося кожного дня.
Разом до Перемоги!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55