Вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні!

Сьогодні, 20 лютого, у цей важливий для нас день, ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної сотні та відзначаємо десяту річницю від початку української боротьби проти агресії росії. Небесна сотня склали активісти, студенти, професіонали та звичайні громадяни, які об'єдналися в мирних протестах на Майдані Незалежності в Києві.

Під час Революції Гідності, вони боролися за демократію, права та свободу в Україні. 20 лютого 2014 року військові сили тодішнього політичного режиму спробували придушити протести. У ході цієї операції було вбито десятки мирних демонстрантів, які стали відомі як Герої Небесної сотні. Їх велична самопожертва та мужність стали символом боротьби українського народу за свободу та гідність. Пам'ять про Героїв Небесної сотні залишається невмирущою для українського суспільства, нагадуючи про ціну, яку доводиться платити за свободу та справедливість.

Здобувачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії вшанували полеглих Героїв Небесної сотні покладанням квітів. Для нас ці події символізують не тільки героїзм та самовідданість наших співгромадян, але й нагадують про важливість підтримки національної єдності та незалежності.

Нехай пам'ять про Героїв Небесної сотні завжди буде натхненням для наступних поколінь у здійсненні нових починань, а десятиріччя української боротьби стане свідченням гідності, сили духу, віри у майбутнє та Перемогу!

З повагою,
Ректор Інна ШОРОБУРА

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55