Візит представників Норвезької Ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council, NRC) до Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

У Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч представників Норвезької Ради у справах біженців (Norwegian Refugee Council, NRC) та внутрішньо переміщеними особами, які проживають у гуртожитку академії.

Норвезька Рада у справах біженців (Norwegian Refugee Council, NRC) є незалежною міжнародною гуманітарною організацією, яка працює в більш ніж 30 країнах світу, зокрема: у Африці, Південній Америці, Азії, Європі та на Близькому Сході. Головний офіс знаходиться в Осло, Норвегія.

Організація надає допомогу людям, які були змушені покинути свої домівки через конфлікти, насильство та природні катастрофи. В Україні NRC працює з 2014 року. Головна мета діяльності NRC в Україні полягає в наданні допомоги внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особам які постраждали від війни, через надання фінансової, правової, матеріальної та житлової допомоги.

Основні напрямки діяльності NRC:
1. Інформація, консультування та правова допомога.
2. Продовольча безпека та покращення умов життя.
3. Відновлення житла, вода, санітарія та гігієна.
4. Захист постраждалих від війни та підтримка місць їх тимчасового перебування.
5. Освіта.
6. Адвокація та комунікація.
Один із проєктів, який втілюється NRC – це дослідження потреб серед вразливих категорій (як переміщених осіб, так і серед представників місцевих громад), яке проводиться Західним регіональним офісом NRC у Волинській, Львівській, Тернопільській та Хмельницькій областях через
проведення інтерв’ю, анкетування та дискусій у фокус-групах, адже війна триває і через це потреби людей постійно змінюються.
За результатами цього дослідження буде формуватися стратегія діяльності організації щодо співпраці з внутрішньо переміщеним особам (ВПО) та особами які постраждали від війни на наступний рік.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55