Вітання з Днем Гідності та Свободи!

Щороку, 21 листопада, в Україні відзначається День Гідності і Свободи – день непокори, правди і справедливості. Цього дня на Майдані Незалежності у Києві розпочалася акція протесту проти рішення Кабінету Міністрів України призупинити підготовку до підписання Угоди про асоціацію з Євросоюзом. Зібралися люди. Спочатку декілька сотень, а згодом – тисячі прихильників євроінтеграції. І почалися сутички, і почалася боротьба. Небесна сотня злинула у небо, прощаючись руками-крильми зі світом. Це були справжні патріоти своєї країни, які пожертвували найдорожчим – своїм життям – заради захисту демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів держави та її європейського вибору.

Сьогодні боротьба продовжується, але вже як повномасштабна війна. І знову гинуть люди, і знову страждають невинні люди, яким часто доводиться ховатися у бомбосховищах від ракетних обстрілів, ховати своїх дітей, яким би вчитися, здобувати освіту. Хоча вони і це роблять навіть під час повітряних тривог, перебуваючи в укриттях разом зі своїми наставниками.
Невимовно болять втрати кращих синів і дочок України, які Героями повертаються додому на щиті. Та Перемога буде! Ми неодмінно маємо її здобути, бо надто дорогу ціну платимо на мир і спокій, за свободу і незалежність, за територіальну цілісність України та національну гідність.
Події на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас і дали надію на гідне майбутнє. Тепер нам треба відвоювати все несправедливо забране у нас, відновити і зробити так, щоб ніякі вороги навіть помріяти не могли вторгнутися на нашу територію і робити тут всякі злочинства.
Ми, українці, – нація нескорених, сильних, вольових борців за справедливість і свободу. Тож хай наша мужність і бажання жити у вільній, квітучій, прогресивній країні допоможе нам у сьогоднішній боротьбі.
Нехай буде мирним небо над українською землею, добробут й родинна злагода у наших домівках. Нехай ніколи не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.
Вітаю всіх з Днем Гідності та Свободи! Слава Україні!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55