Колектив кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро вітає кандидата педагогічних наук, доцента МИСЬКОВУ НАТАЛІЮ МИКОЛАЇВНУ із заслуженою нагородою

7 листопада 2023 року, під час Всеукраїнської науково-практичної конференції «XVIIІ педагогічні читання пам’яті Миколи Дарманського», перший заступник начальника ОВА Cергій Тюрін привітав лауреатів премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки.
Дипломи лауреата обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки і грошовими преміями було відзначено 9 освітян краю. Серед них і наша колега, кандидат педагогічних наук, доцент, доцент кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії МИСЬКОВА НАТАЛІЯ МИКОЛАЇВНА, яка стала переможцем у номінації «Кращий науково-педагогічний/педагогічний працівник закладу фахової передвищої освіти».

Колектив кафедри дошкільної педагогіки, психології та фахових методик щиро вітає кандидата педагогічних наук, доцента НАТАЛІЮ МИСЬКОВУ із заслуженою нагородою – Дипломом лауреата обласної премії імені Миколи Дарманського в галузі освіти та науки і грошовою премією за вагомий особистий внесок у розвиток вітчизняної освіти і науки та сумлінну працю в галузі вищої освіти в ім’я незалежної України.
Вітаємо всіх лауреатів і бажаємо нескінченних педагогічних зорепадів та реалізації кожної заповітної мрії. Ви наша гордість, наше майбутнє, запорука наукового, духовного, освітянського і культурного розвитку України!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55