Олімпійський урок у соціально-спортивних школах Фонду Реал Мадрид і ГО «Епіцентр дітям» на Хмельниччині!

1 листопада 2023 року на базі Хмельницької ССШ, що знаходиться у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії, проведено Олімпійський урок для дітей соціально-спортивних шкіл Фонду Реал Мадрид і ГО «Епіцентр дітям» на Хмельниччині! Учасниками заходу стали 85 бенефіціарів Хмельницької та Скаржинецької ССШ.

Олімпійський урок зініційовано та організовано представниками Національного олімпійського комітету України: Валентиною ДОВГОДЬКО, Максимом ЧЕБЕРЯКОМ; головою відділення Національного олімпійського комітету України в Хмельницькій області Віталієм ОГОНОМ та першим
заступником голови відділення Віктором ФЛЕНТІНИМ; Громадською організацією «Епіцентр дітям», яку представляв президент ГО Ярослав НЕСТОРОВИЧ; депутаткою Хмельницької обласної ради, помічницею народного депутата України Олександра ГЕРЕГИ, Уляною ТКАЧЕНКО; депутаткою Хмельницької обласної ради, ректором ХГПА, Інною ШОРОБУРОЮ.

Для організації і проведення Олімпійського уроку задіяно колектив соціально-спортивних шкіл на Хмельниччині: викладачів кафедри педагогіки ХГПА: локальну координаторку Наталію СІВАК і соціальну працівницю Ірину ГАЙДАМАШКО; психологиню Марію ЯРЕМЧУК; тренера, локального координатора Романа КРАВЧУКА; тренерів: Владислава МЕЙКО, Анатолія ХАЛАЙЦАНА, Ольгу МОТОРНУ, Ярослава БАСАРАБУ, Вадима ФЕДОРОВА; вчительку з англійської мови Юлію МОЦНУ; студентку ХГПА, постійну волонтерку у ССШ з футболу Катерину ГУЛЮВАТУ (ММ41), волонтера ССШ з футболу Владислава БАЙДУСЯ. До заходу долучилися студенти-волонтери СР11б спеціальності «Соціальна робота» Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.
Олімпійський урок пройшов дуже насичено, емоційно і пізнавально!
Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання військових, поліцейських, рятувальників, прикордонників, нацгвардійців і цивільних, які загинули через війну в Україні!

Захопливими для учасників заходу стали: вітання від Президента Національного Олімпійського комітету, Міністра молоді і спорту бенефіціарам ССШ на Хмельниччині Вадима ГУТЦАЙТА; передача Олімпійського вогню одному з кращих дітей ССШ Ярославу ГРИННИКУ; вікторина від призерів і учасників Олімпійських ігор: бронзового призера Олімпійських ігор 2016 року з веслування на каное, нагородженого орденами «За заслуги» ІІ та ІІІ ст. Дмитра ЯНЧУКА, чотириразової учасниці Олімпійських ігор, фристайлістки Ольги ПОЛЮК, дворазової учасниці Олімпійських ігор, легкоатлетистки Тетяни ЗАГРІЙЧУК; нагороди і відзнаки від Вадима ГУТЦАЙТА, Уляни ТКАЧЕНКО членам колективу соціально-спортивних шкіл Фонду Реал Мадрид і ГО «Епіцентр дітям» в Україні, подарунки від НОКУ, компанії «Епіцентр» та Intersport України!!! Серед нагород: костюми з футболкою і шортами, футболки, кепки, двотомні енциклопедії «Олімпійський рух», сертифікати в Intersport, подарунки для членів колективу і постійних волонтерів!

Дякуємо ЗСУ за можливість…!
Дякуємо щиро усім, хто організував цей захід!
Разом до перемоги!!!
Слава Україні!!!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55