Зустріч з дітьми та психологом з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Подолянчик

27 жовтня 2023 року у Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулася зустріч із дітьми та психологом з Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Подолянчик.

Гостей радо зустріла Інна ШОРОБУРА, доктор педагогічних наук, професор, член-кореспондент Національної академії педагогічних наук, ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії.

У соціально-спортивній школі Фонду Реал Мадрид та Громадської організації «Епіцентр дітям» соціальними працівниками, доцентами кафедри педагогіки, кандидатами педагогічних наук, доцентами Іриною ГАЙДАМАШКО та Наталією СІВАК було проведено інформативну бесіду про діяльність ССШ, психологом Марією ЯРЕМЧУК – міні-тренінг з ментального здоров’я.

Діти взяли участь у майстер-класі, який провела кандидат педагогічних наук, доцент кафедри образотворчого, декоративно-прикладного мистецтва та технологій ХГПА, членкиня Спілки дизайнерів України Олена МОЗОЛЮК.
У захваті діти були від екскурсії у музеї Геральдики (ХГПА), яку провів старший викладач кафедри культурології та зарубіжної літератури, геральдист, краєзнавець, голова Хмельницького обласного відділення Українського геральдичного Товариства Валентин ІЛЬЇНСЬКИЙ.

Про краєвиди рідного Поділля, рослини, корисні копалини гостям розповіли магістр педагогічної освіти, старший викладач кафедри туризму, теорії і методики фізичної культури та валеології Світлана ЦИМБАЛЮК і студенти спеціальності «Туризм».
Діти отримали солодощі і пам’ятні значки!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55