Живий у слові поміж нас

1 листопада 2023 року у бібліотечній вітальні ХГПА відбувся вечір пам’яті «Живий у слові поміж нас», присвячений світлій пам’яті Петра Івановича Войчишена-Лугівського – письменника-драматурга, члена міської літературної спілки письменників «Поділля», подільського режисера і сценариста, організатора художньої самодіяльності та культурно-освітньої роботи на Хмельниччині, людини, справжньою зброєю у житті якої було Слово…

У народі кажуть, що кожна людина живе доти, поки про неї пам’ятають. Своєю людяністю, надзвичайним світобаченням Петро Іванович заслужив шану і пам’ять багатьох людей.
В залі зібралися рідні, друзі, письменники, журналісти, освітяни та студенти ПО-11б (куратор Моцна Т.А.).
Близький друг сім’ї Войчишиних Петро Якович Слободянюк – відомий подільський краєзнавць-дослідник, історик звернув увагу до пам’ятних сторінок життя та творчості Петра Івановича, де залишились думки, мрії, надії та ідеали майстра, його лицарський світ, який він так любив і по-своєму розумів.
Петро Войчишен зробив вагомий внесок у розвиток народної творчості нашого краю. До вшанування світлої пам’яті Петра Івановича долучилися тріо «Камертон» Галина Яківчук, Віра Найда, Наталія Ілініцька. Спілкування зі світом митця слова не залишило байдужим нікого у залі.
До уваги присутніх була представлена книжкова виставка «Невмируще слово земляка» та виставка власних виробів (хенд мейд) «Багатогранна творчість Петра Івановича Войчишена- Лугівського»

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55