Співпраця Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії та Фонду Манофф (The Manoff Foundation)

30-31 жовтня проректор з міжнародної діяльності Марія ВОРНИК та викладач кафедри іноземних мов Ірина АНІЩЕНКО провели зустріч із менеджером з партнерства ENGin Сергієм ЩЕРБАНЕМ, а також зустріч зі студентами Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, де обговорили умови участі у міжнародній програмі “Рівневої системи взаємодії” для навчальних закладів.

Програма ENGin, реалізується американським Фондом Манофф щодо практикування розмовної англійської мови студентською молоддю. Як наслідок, було погоджено продовження дії меморандуму про співпрацю та партнерство, спрямованого на поглиблення міжнародної співпраці між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та Фондом Манофф (The Manoff Foundation), що зареєстрований відповідно до законів штату Делавер, США в особі Катерини Манофф.
ENGin – це програма, яка об’єднує тих, хто вивчає англійську мову з англомовними однолітками з усього світу для проведення щотижневих безоплатних онлайн-сесій.
Запрошуємо усіх студентів, що бажають долучитись до участі у програмі звертатись для узгодження деталей до координатора проєкту, викладача кафедри іноземних мов Ірини Аніщенко.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55