Участь у проєкті Erasmus+ “World Worth It”

Протягом 8-19 жовтня 2023 року, викладачі кафедри іноземних мов разом зі студентами різних спеціальностей долучитися до проєкту міжнародної мобільності Еразмус+, який проходив в молодіжному таборі організації Turkish Red Crescent, розташованому на мальовничому острові Хейбеліада (Туреччина).

Учасники проєкту “World Worth It”: Марія ВОРНИК, проректор з міжнародної діяльності, кандидат педагогічних наук, доцент; Наталія ФАНЕНШТЕЛЬ, доцент кафедри іноземних мов, кандидат педагогічних наук, доцент; а також студенти спеціальності «Середня освіта (Англійська мова та література)» бакалаврського рівня вищої освіти Ірина ШУСТ і Катерина ГРИЦЬКОВА; студенти-магістри спеціальності «Середня освіта (Історія)» Анастасія ВЕРМІНСЬКА і Лілія КОВРИГА та спеціальності «Туризм і рекреація» Катерина ХИЖИНСЬКА; студентка спеціальності «Початкова освіта» фахової передвищої освіти Дарина МИРНА. Під час проєкту викладачі та студенти підвищували свою обізнаність про кліматичну кризу, забруднення пластиком, електронні відходи та сталий розвиток.

Майбутні фахівці вдосконалювали свої мультилінгвальні, особистісні, соціальні, громадянські, підприємницькі, цифрові компетентності під час командних презентацій, ділових ігор, квестів, семінарів, розробки сценаріїв, знімання та монтажу фільмів, кінофестивалю, дня збору відходів, а також мали нагоду пізнати культурні особливості представників з Туреччини, Словакії, Нідерландів під час вечорів культури та спільних поїздок до міста Стамбул.

Студенти та викладачі ХГПА щиро вдячні організації Turkish Red Crescent за надзвичайно теплий прийом, дружню атмосферу та насичену програму, а також організації-партнеру та адміністрації ХГПА за можливість взяти участь у проєкті. Всі учасники з нетерпінням чекають на інші цікаві проєкти у майбутньому.

 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55