Участь у проєкті міжнародної мобільності

Викладачі академії взяли участь у проєкті міжнародної мобільності Еразмус+ у рамках угоди між Хмельницькою гуманітарно-педагогічною академією та асоціацією ILA.  Професор кафедри педагогіки, доктор педагогічних наук Катерина Біницька та викладачі кафедри іноземних мов: кандидат педагогічних наук, доцент Тетяна Северіна, кандидат філологічних наук, доцент Олеся Федорова, кандидат філологічних наук, доцент Людмила Закреницька,  викладачі Ірина Аніщенко та  Юлія Рибачук долучились до проєкту «Sustainable Youth», що проходив 28 серпня – 03 вересня 2023 року в м. Мерсін (Туреччина). 

Проєкт мав на меті сприяти підвищенню інноваційного педагогічного потенціалу учасників у сфері екологічної грамотності, а також сформувати ключові компетентності, орієнтовані на сталий розвиток суспільства. Разом з представниками Нідерландів, Франції, Румунії та Туреччини викладачі Хмельницької гуманітарно-педагогічної  академії вивчали сучасні підходи до проблеми, обмінювалися досвідом з питань сталого розвитку, а також організували та провели власний тренінг з підтеми  «Креативність, оригінальність та підприємництво». 

Студенти та викладачі ХГПА щиро вдячні президенту асоціації ILA, Мехмету Алтунбас та адміністрації ХГПА за можливість взяти участь у проєкті та сподіваються на подальшу співпрацю.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55