Викладання і навчання у складні часи

 

06-08 червня 2023 року викладач кафедри іноземних мов Ірина Аніщенко прийняла участь у тренінгу для викладачів іноземної мови «Викладання та навчання у складні часи» у м.Вроцлав, Польща. Курс організованого за ініціативи Британської Ради, в рамках програми "Глобальна мова заради стійкості".

Близько 200 викладачів англійської мови з усієї України, мали нагоду обговорити складні теми, пов’язані з викладанням у воєнний час, навчанням внутрішньо/зовнішньо переміщених осіб з досвідченими тренерами та експертами Британської Ради. 

Викладачі-учасники усвідомили вплив стресу та різних видів травм на навчання та поведінку студента в класі, опанували стратегії створення травмо-чутливого навчального середовища  та  техніки управління складною поведінкою учнів, а також  дізналися, як зробити клас безпечнішим місцем для учнів.

Вдячні Британській Раді за запрошення та отримані знання та досвід, що є критично важливими для викладачів України, оскільки навчають допомагати собі та студентам бути стійкими до травм і нестабільності. 

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55