Семінар керівників гуртків науково-технічного та художньо-естетичного напрямів

 

12 вересня 2012 року у Деражнянському районі на базі Вовковинецької загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів відбувся семінар  керівників гуртків науково-технічного та    художньо-естетичного напрямів.

У семінарі взяли участь начальник відділу освіти Деражнянської райдержадміністрації Жураківська Ірина Іванівна, директор Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді Гончарук Григорій Макарович, ректор  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, доктор педагогічних наук, професор Шоробура Інна Михайлівна.

Григорій Макарович Гончарук наголосив на необхідність підвищення професійного рівня і творчої майстерності педагогічних працівників, ширшого залучення учнівської молоді до участі у масових заходах – змаганнях і конкурсах обласного і всеукраїнського рівнів –, відзначив вагому підтримку і сприяння у розвитку позашкільної освіти в області з боку голови обласної державної адміністрації Ядухи Василя Степановича  та голови обласної ради Дерикота Миколи Васильовича, що позначилось на позитивній динаміці розвитку позашкілля. Одночасно Григорій Макарович окреслив певні проблеми  позашкільної освіти, зазначивши, що, не дивлячись на труднощі, впродовж останніх років охоплення дітей гуртками в області має стабільну тенденцію до зростання. Надзвичайно важливою, необхідною в роботі керівників гуртків стала інформація з доповіді ректора Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, яка відзначила вагоме місце позашкільної освіти у безперервному навчанні особистості впродовж життя. Досвідом роботи своїх студентів поділилась завідувач відділу методичного  Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Федух Галина Яківна.

 Керівники гуртків у своїх виступах висловили щиру вдячність  управлінню освіти і науки обласної державної адміністрації  та районному відділу освіти за  змістовний семінар, допомогу, підтримку  у питаннях  з розбудови позашкільної освіти.

Директор  Вовковинецької ЗОШ І-ІІІ ступенів  Стеніцька Любов  Миколаївна у своєму виступі акцентувала увагу на важливості обговорення нагальних питань у сфері освіти перед початком навчального року.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55