Участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Україна і світ у концептуальних засадах Патріарха Йосифа Сліпого»

11 листопада науково-педагогічні працівники Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії  взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної  конференції «Україна і світ у концептуальних засадах Патріарха Йосифа Сліпого».

Наукове зібрання проходило в змішаному форматі та була трансляція у онлайн-форматі на платформі Zoom.

Постать Патріарха є предметом наукових студій педагогів, психологів, істориків, філологів, філософів, економістів, політологів, соціологів, культурологів, церковних діячів, практиків соціальної справи.

Безцінними є думки «Заповіту» Йосифа Сліпого: «Любіть науку, плекайте і збагачуйте її своєю працею та своїми знаннями, будьте її служителями. Здвигайте храми науки, вогнища духовної сили Церкви і народу, пам’ятаючи, що немислиме повне життя Церкви і народу без рідної науки. Наука – це їхнє дихання життя.

На жаль, Патріарху Йосипу Сліпому не довелось жити і працювати у незалежній самостійній українській державі, але весь свій шлях він присвятив боротьбі за неї. І в тому, що вона відбулася, немала його заслуга. «Найбільша наша сила – це єдність», – писав Йосиф Сліпий.

В межах програми роботи міжнародної конференції результати наукових досліджень проректора з економічних питань, доцента Олени Біницької, та професора кафедри педагогіки Катерини Біницької були викладені у доповіді та презентації на теми: «Національно-пратріотичні аспекти в науково-педагогічній діяльності Патріарха Йосифа Сліпого» та «Напрями освітньої діяльності Патріарха Йосифа Сліпого».

.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55