Студенти – малятам

Студенти 6 курсу факультету мистецтв спеціальності ,,Образотворче мистецтво” звітують…

В результаті проведення 19 травня 2011 року благодійної виставки-продажу творчих робіт у Хмельницькій обласній бібліотеці для юнацтва в мистецькому відділі під гаслом «Мистецтво рятує світ”, було зібрано кошти від продажу студентських робіт та благодійних внесків хмельничан, які спрямували на допомогу вихованцям Хмельницького обласного спеціалізованого будинку дитини «Берізка». Адже головною ідеєю акції було – привернення уваги громадськості до проблеми дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування.

Таким чином молодь прагне через благодійні справи зробити свій посильний внесок у важливу суспільну справу. 16 березня 2012 року студентами та куратором групи презентували вихованцям дитячого будинку засоби для дитячої гігієни, одяг, іграшки.

Цю студентську благодійну акцію підтримали викладачі кафедри теорії та методики мистецтв завідувачка кафедри М.А. Михаськова, О.С. Підгурський, К.Г. Кравчук та куратор 6 курсу Валентина Миколаївна Токар.

Студентам була вручена подяка головною медсестрою Скосарєвою Валентиною Миколаївною зі словами подяки від вихованців, працівників та керівництва закладу Горин Катерини Золтанівни та її заступника Ткачук Олени Миронівни за моральну і матеріальну підтримку дітям які позбавлені батьківської опіки.

,,Ти можеш створити маленьке диво, якщо не ти то хто?

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55