Урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню

6 березня 2012 р. в приміщенні актової зали Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії відбувся урочистий концерт, присвячений Міжнародному жіночому дню. На святковій сцені виступали художні танцювальні та вокальні колективи академії – студенти факультету мистецтв, хор факультету початкової освіти та філології «Кадри», колектив сопілкарів та інші колективи.

Традиційним було привітання від ректора академії – Шоробури І.М., яка у своєму виступі повідомила цікаву статистику та факти з життя жінок-викладачів академії.

Від чоловічої половини закладу присутніх жінок привітали проректор з наукової роботи Галус О.М. та проректор з науково-методичної роботи Телячий Ю.В.

Ведучі свята Повзун С.В., Поліщук О.С. та Міль О.В. підготували для глядачів цікавий конкурс, вікторину та презентували жіночому загалу цікавий Закон джентльмена-педагога академії. Присутні були в захопленні від приготовлених сюрпризів та гарних номерів.

Яскраво запам’яталися хореографічна композиція «Адажіо» від Ліпчинської О.  та Вецеля Є., а також дует Ілініцької Н. і Абрамова О.

Колектив вдячний організаторам свята Позун В.Е., Морозовій О.О., Бакалець О.А. та Павлішеній Л.В. за прекрасний весняний настрій!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55