Презентація книги «Взірці педагогічної ниви»

         24 лютого 2012 року в рамках програми заходів, приурочених 90-літтю освітнього шляху Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії,  в читальному залі бібліотеки ХГПА відбулась презентація книги «Взірці педагогічної ниви», яка розповідає про життя і діяльність викладачів закладу, що 50 і більше років свого життя віддали найгуманнішій професії.

Кредом свого життя вони обрали відданість улюбленій професії. Вони нагромадили великий досвід фахівця; їм притаманна любов та повага до вихованців. До книги включені 20 біографічних нарисів, різних цікавих життєвих шляхів неординарних людей, які несуть світло, мудрість та любов у дитячі та юнацькі серця.

З вітальним словом виступила ректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, професор, доктор педагогічних наук Інна Михайлівна Шоробура. Вона підкреслила про доцільність виходу такого видання. Про книгу і її зміст розповів рецензент - кандидат історичних наук, доцент, проректор з науково-педагогічної роботи ХГПА Юрій Васильович Телячий.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Книга вийшла завдяки ідеї та праці Галини Йосипівни Ісаєнко, якої, вже на превеликий жаль, сьогодні  серед нас нема, але світла пам'ять про неї буде жити в серці кожного із  нас, хто з нею працював, усіх шанувальників її творчості та вдячних читачів.

Учасниками презентації були ветерани-педагоги чий життєвий і творчий шлях увійшов у книгу: проректор з гуманітарної освіти та міжнародних зв’язків, кандидат педагогічних наук, доцент Слюзко В.І., старші викладачі академії   Фільваркова О.І., Гринько В.І., Бродовсська А.М., Кіт Г.І., Пазій С. В., студенти ДО-31, ДО-32,  донька Галини Йосипівни – Ірина Олександрівна.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55