Онлайн-зустріч з українським композитором Остапом Мануляком

23 листопада відбулась онлайн-зустріч здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти зі спеціальності 025 Музичне мистецтво з українським композитором Остапом Мануляком Ostap Manulyak

В продовженні гарної традиції організації гостьових лекцій кафедрою вокалу та диригентсько-хорових дисциплін, а також кафедрою музикознавства, інструментальної підготовки та методики музичної освіти до творчого спілкування було запрошено кандидата мистецтвознавства, доцента кафедри композиції Львівської національної музичної академії ім. М. Лисенка Остапа Мануляка.
Покликана просвітницькою ідеєю наближення сучасної української музики до освіченого слухача, його лекція «Експерименти в історії музики» увиразнила цікавий матеріал щодо композиторських пошуків сьогодення, в яких минуле зустрілося з теперішнім, а традиції знайшли новітнє осмислення. Вражаючі паралелі з епохою Ренесансу, нові імена та факти, яскрава презентація у світлі наукового та композиторського досвіду лектора тримали абсолютну увагу численної аудиторії викладачів та студентів музичних спеціальностей ХГПА.
Організована ініціатива також стала новою сторінкою співпраці з Тернопільським мистецьким фаховим коледжем ім. С. Крушельницької. Серед учасників зустрічі разом зі студентами була присутня викладач-методист предметно-циклової комісії «Теорія музики» Наталія Букало.
Мистецька та освітня співпраця пульсує, а, отже, незабаром нові зустрічі та проєкти!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55