Гостьове заняття з німецької мови від стейкхолдера

22 листопада 2021 р. для здобувачів-бакалаврів групи Філ-43н стейкхолдеркою  ОПП Середня освіта (Мова і література (німецька, англійська)), вчителькою німецької мови Романюк Н. Е.  було проведено заняття з дисципліни «ПУПМ німецької мови» на тему «Наука і дослідження».  Під час інтерактивного  заняття  студенти активно включились в обговорення питань щодо  користування сучасними мобільними телефонами,  переглянули  відеофільм про продукти переробки Handys, виконали низку комунікативних завдань. Цікава та інформативна презентація  навчального матеріалу сприяла успішному закріпленню нових лексичних одиниць, вдосконаленню  вмінь та навичок аудіювання і говоріння.

 На завершення заняття Наталія Едуардівна  ознайомила  студентів з інформацією щодо онлайн-проєктів від  Goethe-Institut – JuniorUni та KinderUni, які стануть в нагоді майбутнім вчителям німецької мови під час проходження практики та в професійій діяльності.

Щиро вдячні  нашій партнерці та стейкхолдерці пані Наталії Романюк  за співпрацю та мотивуюче професійне спілкування!

 

Висловлювання студентів щодо заняття

Катерина Камінська, студентка групи Філ-43н

Хочу залишити відгук про заняття  з дисципліни «Практика усного та писемного мовлення німецької мови»,  проведене нашим стейкхолдером –  Наталією Едуардівною Романюк, 22 листопада 2021року. Пара була досить корисною та цікавою для мене. Вчителька подала нам у вигляді відеопрезентації нову тему, яку згодом ми обговорювали та виконували до неї комунікативні завдання. Також Наталія Едуардівна поділилася з нами досить корисною інформацією про онлайн-університет Junioruni від Goethe-Institut-Ukraine. Це безкоштовний освітній проект для молоді. Завдяки участі у проекті можна отримати відповідь на цікаві запитання зі сфери робототехніки, енергетики стабільного розвитку, природознавства і при цьому вивчати та покращувати німецьку мову. Доступ до цієї платформи є абсолютно вільний та безкоштовний. Також цей сайт цікавий для вчителів німецької мови, оскільки для  них було розроблено спеціальні модулі, які можна використовувати під час уроків. Я вважаю, що такі зустрічі є досить корисними та цікавими, і хотіла б, щоб вони відбувалися і надалі.

Хочу подякувати пані Наталії за презентацію нової та цінної інформації для мене і моїх одногрупників.

Анастасія Фурман, студентка групи Філ-43н

На мою думку, такі  комунікативні заняття  варто проводити, тому що вони сприяють формуванню наших професійних компетентностей. Романюк Н. Е. дала  багато корисних порад, які нам знадобляться як при проходженні практики,  так і під  час роботи за фахом. Завдяки цьому заняттю я дізналася багато нового та корисного для себе про мобільні пристрої,  засвоїла  нову лексику з теми, повправлялась у таких видах мовленнєвої діяльності як аудіювання та говоріння. Корисним виявилось і знайомство з освітньою платформою від від Goethe-Institut.

Катерина Ліщук, студентка групи Філ-43н

Практичне заняття з німецької мови, яке було проведене Романюк Наталією Едуардівною,  було дуже цікавим  і інформативним. Адже  матеріал, який був представлений у вигляді відеопрезентації та вправ до неї,   можна застосовувати для роботи з учнями різного віку. Окрім цього,  матеріали  представленої нам освітньої  платформи Junioruni від Goethe-Institut Ukraine  можна використовувати  і для проведення повноцінного уроку, вибравши необхідну тему, і  для поглиблення та перевірки власних знань.

Вдячна Романюк Н. Е.  за мотивацію  та натхнення до саморозвитку.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55