Безцінний досвід учителів Нової української школи м.Хмельницького

У рамках тижня кафедри педагогіки 18 листопада 2021 року викладачами кафедри педагогіки Казаковою Н.В., Ящук І.П. було організовано та проведено зустріч з учителями-практиками Хмельницької ЗОШ І-ІІІ ст. № 19 імені М.Павловського – Мазурик Л.Г., Сокоть Л.В.

Вчитель початкових класів Мазурик Людмила Григорівна ознайомила викладачів кафедри та здобувачів вищої освіти фахової передвищої, першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти  спеціальності «Початкова освіта» зі специфікою роботи вчителя початкових класів в умовах Нової української школи; презентувала сучасні форми і методи роботи з молодими школярами під  час тематичних тижнів у НУШ: «Тиждень гарбуза», «Тиждень щастя», «Кольоровий тиждень» та ін.

Вчитель фізичної культури у початкових класах Сокоть Леся Володимирівна розкрила особливості проведення уроків фізичної культури у Новій українській школі. У виступі  зробила акцент на особливостях та умовах впровадження сучасних спортивних ігор у практику роботи початкової школи: корфбол, чирлідинг, петанк, фрізбі, регбі, флорбол та ін.

У ході заходу викладачі та студенти під керівництвом учителів-практиків виконували фізичні вправи, а також практичну вправу, у ході якої з крохмалю та олії виготовили сніговиків.

Викладачі Ящук І.П., Дудчак Г.І., Сівак Н.А., Казакова Н.В. поділилися з аудиторією своїми враженнями від побаченого та почутого на заході та висловили слова захоплення ентузіазмом, енергією, творчістю вчителів-практиків Сокоть Л.В. та Мазурик Л.Г. Усі  присутні подякували гостям за їх титанічну працю та за передачу безцінного досвіду роботи в Новій українській школі.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55