Стипендія Президента України

Дана Чайчук, студентка групи Філ-12у (спеціальність "Українська мова і література"), отримуватиме стипендію президента України, про що стало відомо 15 листопада 2021 року.

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №577/2021

Про призначення стипендій Президента України переможцям ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
Відповідно до Указів Президента України від 30 вересня 2010 року № 928 "Про Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" та від 1 вересня 2011 року № 884 "Про Положення про стипендії Президента України переможцям Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка" постановляю:

1. Призначити строком на один календарний рік стипендії Президента України переможцям ХІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка:
ЧАЙЧУК Дані – студентці Педагогічного коледжу фахової передвищої освіти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії

Президент України В.ЗЕЛЕНСЬКИЙ
15 листопада 2021 року

Вітаємо Дану Чайчук з перемогою та призначеною стипендією! Висловлюємо вдячність Людмилі Прохорівні Петрюк, викладачці кафедри української мови та літератури, за висококваліфіковану підготовку переможниці! Зичимо міцного здоров"я, подальших звершень і пізнання таїн українського слова, добробуту й щастя!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55