З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ СТУДЕНТІВ!

Дорогі студенти Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, прийміть найщиріші вітання з нагоди Міжнародного дня студентів –  свята молодості, жаги до життя та великих звершень!

В усі часи та в усіх країнах студентство було та залишається найбільш активною, прогресивною силою, що рухає суспільство вперед.  Студентські роки –  яскравий, динамічний і переломний період життя кожної людини: пора сміливих ідей і надій, юності, любові, дружби і творчих починань.  Це час –  вирішальний, красивий та неповторний, коли закладаються основи майбутньої професії, формується життєва позиція людини.

100 років наша Академія приймає нових студенів і випускає висококваліфікованих спеціалістів. Ми пишаємося випускниками Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії і знаємо, що для наших студентів немає нічого неможливого.

Шановні студенти, бажаємо вам міцного здоров’я, енергійного творчого життя, легких екзаменаційних білетів, успішних сесій, радості та яскравих перемог!  Цілеспрямовано йдіть до своїх цілей і не зупинятися на досягнутому! Хай щастить! Зі святом!   

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55