Розвиваємо емоційний інтелект…

У рамках тижня кафедри педагогіки 15 листопада 2021 року викладачем ХГПА Казаковою Наталією та вчителем початкових класів Хмельницького НВК № 9 Колодій Тетяною проведено захід на тему «Розвиток емоційного інтелекту в молодших школярів».

Тетяна Антонівна поділилася практичним  досвідом роботи з учнями початкових класів з окресленої проблеми (до прикладу, ранкове коло, тиждень щастя). Вона продемонструвала, яким чином вона використовує у роботі з дітьми «ресурсну скриню»   (С.Ройз).

Здобувачі вищої освіти спеціальності «Початкова освіта» та викладачі разом з учителем виконували вправи на розвиток емоційного інтелекту («Рожеві окуляри», «Ситуація успіху», «Вгадай емоцію»), кінезіологічні вправи («Ніс – вухо», «Я класний, я сучасний», «Голова – животик», «Яблуко – хробак», «Коза – заєць»).

Тетяна Антонівна рекомендувала учасникам заходу подивитися  мультфільм про дівчинку, у якої в голові живуть емоції («Думками навиворіт»);  Наталія Казакова – прочитати книгу Касдепке Гжегодже «Велика книга почуттів» та Дж.Колберта «Смертельні емоції», які дозволять дізнатися про багатий світ емоцій (задоволення, щастя, захват, сум) та почуттів (радість, любов,  чесність, співчуття, сором, страх) людини.

Викладачі та студенти подякували вчителю Тетяні Колодій за проведену майстерку та окреслили напрями подальшої співпраці з кафедрою педагогіки!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55