ДОПОМОГА ЛІЦЕЮ № 15 ІМЕНІ ОЛЕКСАНДРА СПІВАЧУКА

В рамках двосторонньої співпраці учасників освітньо-соціального проекту «Англійська для кожного» та педагогічного колективу  Хмельницького ліцею № 15 імені Олександра Співачука студенти груп Філ 41а та МФА-61, координатори проекту, викладачі кафедри іноземних мов Гандабура О.В. та Федорова О.В. виконали переклад українською мовою технічної інструкції до використання принтеру для друку шрифтом Брайля та керівництва щодо установки та використання програмного забезпечення для перекладу текстів мовою Брайля.

Переклад було здійснено на прохання Кривошей Н.В., відповідальної за організацію інклюзивного навчання в ліцеї, оскільки в колективу закладу виникли труднощі у користуванні спеціальним принтером для друку шрифтом Брайля, який зовсім нещодавно було придбано ліцеєм для навчання слабозорих та сліпих учнів. Принтер наразі є єдиним в місті і досвід його використання відсутній.

Такий принтер є унікальним інноваційним пристроєм, що дає змогу друкувати не лише тексти шрифтом Брайля різними мовами, а й математичні вирази, формули, таблиці та графічні зображення.

Під час спільної роботи над перекладом учасники проекту змогли дізнатись про унікальні можливості інноваційної техніки та про специфіку навчання слабозорих та сліпих учнів.

Колектив ліцею висловлює щиру подяку учасникам проекту  Мудрик Д., Доманській А., Гунько Ю., Єрмоленко К., Поточняк А., Юзюк Н., Пригоді К., Козярук А., Коваленко А., Ліщук  Н., Терещук Д., Черевик В., Грех С., Зюбрій О.,         Барзак Г., Жакун І., Котів У., Лукашенко А., Мартинюк Г., Шклярук І., Подвисоцькій Д., Ющенко Р., Гандабурі О.В. та Федоровій О.В. за допомогу та співпрацю.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55