Лекція доцента з управління рекреацією Талліннського університету Mart Reimann «Clusters in rural tourism»

Здобувачі освіти спеціальності 242 «Туризм» 11 листопада прослухали відкриту лекцію Mart Reimann - доцента з управління рекреацією Талліннського університету (Естонія). Теми лекцій: Clusters in rural tourism. Лекція проводилася англійською мовою.

Туристичний кластер – це географічна концентрація взаємопов’язаних фірм і місцевих установ, які конкурують, але також співпрацюють у сфері туризму. Ці організації разом створюють пропозицію продуктів і послуг, які створюють цілісний туристичний продукт. Численні дослідження показали, що кластери спільно розміщених підприємств підтримують створення мереж, інновації, створення знань в першу чергу шляхом обміну практиками, процесами та досвідом. Кластери можуть допомогти краще використовувати місцеві ресурси. Співпраця між компаніями може призвести до кращого споживання місцевого продукту та може збільшити туристичний попит на продукцію місцевих компаній. Залучення кількох підприємств робить туристичний кластер хорошим двигуном регіонального розвитку, особливо в менш розвинених регіонах. На лекції обговорювали дослідженя з даної тематики, практики утворення кластерів в туризмі з усього світу, включаючи Україну

Март Рейманн – педагог та підприємець з екотуризму та пригодницького туризму. Автор понад 50 міжнародних наукових публікацій включають рекреаційні цінності ландшафту, вплив туризму на місцеві громади, кластери сільського туризму, поведінку відвідувачів, мотивацію пригодницьких туристів та питання управління ризиками. Март викладає декілька курсів з екотуризму та відпочинку на природі. Член правління Естонської асоціації природного туризму, член комітету з сертифікації естонських гідів-екскурсоводів, Естонської асоціації Ramblers`Association, Britsh Canoe Union, Естонської асоціації сільського туризму.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55