Здоров’язбережувальний простір працівників соціальної сфери

05 листопада 2021 року викладачі кафедри педагогіки, котрі викладають на ОП «Соціальна робота» та ОП «Початкова освіта» Г.Дудчак, І.Гайдамашко, Н.Казакова, С.Чернюк, О.Поляновська, І.Ящук брали участь у круглому столі до Дня працівника соціальної сфери на тему «Здоров’язбережувальний простір працівників соціальної сфери».

Модератор заходу: Данильчук Л., професор кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки Хмельницького національного університету. Формат заходу - «Five o'clock Tea». З вітальним словом виступили: Ю.Бриндіков, завідувач кафедри соціальної роботи і соціальної педагогіки ХНУ; І.Ящук, начальник Головного управління Національної сервісної соціальної служби в Хмельницькій області, професор кафедри педагогіки ХГПА.

Цікавими і змістовними були виступи спікерів: Н.Сидорчук, професор кафедри професійно-педагогічної, спеціальної освіти, андрогогіки та управління Житомирського державного університету імені Івана Франка на тему «Рекреалогічні засади здоров'язбереження працівників соціальної та освітньої сфер»; С.Левченко та О.Самойленко, викладачів психолого-педагогічних дисциплін Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І.Я. Франка на тему «ТОР-10 ігор мід-педагог».

Доцент кафедри педагогіки Н.Казакова подякувала професору кафедри соціальної роботи та соціальної педагогіки Хмельницького національного університету А.Рідкодубській за запрошення до участі в круглому столі до дня соціального працівника.  

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55