ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНА ПРАКТИКА МАЙБУТНІХ УЧИТЕЛІВ ІСТОРІЇ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

Відповідно до змісту освітньо-професійної програми Середня освіта (Історія) магістерського рівня вищої освіти, практична підготовка здобувачів розпочинається з ознайомлювальної практики. Цей вид практики проходить без відриву від навчання впродовж першого семестру у старших класах на базі різних типів закладів середньої освіти та у закладах фахової передвищої і вищої освіти. У період практики студенти виступають у ролі помічників досвідчених учителів/викладачів історії. Головною метою ознайомлювальної практики є організація сприйняття педагогічного процесу в динаміці, його спостереження, планомірний аналіз та оцінка.

Але пандемія та карантин внесли корективи в усі сторони нашого буття, в тому числі – у професійну підготовку. Та магістри не розгубилися, адже вчитель повинен бути завжди готовий до змін та спроможний адаптуватися до нових умов. Для подолання перешкод під час проведення фрагменту навчального заняття студентам групи МІ-51 Гриньовій Людмилі, Клименко Аліні та Розборській Іванні стали в пригоді навички застосування різних онлайн-сервісів.

У групі ПО-21 практикантки підготували і провели історичний квест за темою «Українська революція». За допомогою технологій дистанційного навчання ідею квесту було реалізовано в повному обсязі. На думку викладачки кафедри суспільних дисциплін Кирилюк Олени Анатоліївни (консультанта практикантів), у ролі викладачів дівчата були впевнені і переконливі. Ще один крок до мети – зроблено!

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55