Зустріч з випускницею нашого закладу – Гулько Олесею Віталіївною

14 грудня 2011 року в Хмельницькій гуманітарно-педагогічній академії відбулась зустріч з випускницею нашого закладу – Гулько Олесею Віталіївною – переможцем міського конкурсу «Учитель року» в номінації «Початкові класи» (2011р.), лауреатом всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (2011), переможцем конкурсу «Кращий за професією у 2011 році» в м. Хмельницькому в номінації «Кращий вчитель». 

Зустріч була ініційована студентами факультету початкової освіти та філології: Седзюх Ліаною, Коб’юк Світланою, Олексюком Олександром (Пн-53), Колісником Сергієм (Пн-63) та за сприяння Сівак Наталії Антонівни, голови студентського профкому, Машкіної Людмили Андріївни, проректора з педагогічної практики і Ящук Інни Петрівни, декана факультету початкової освіти та філології. На зустріч були запрошені викладачі кафедри шкільної педагогіки та психології, куратори академічних груп факультету, студенти другого курсу, представники виховного відділу ХГПА, а також Слюзко Валентина Іванівна, проректор з гуманітарної освіти, виховання та міжнародних зв’язків.

  Олеся Віталіївна розповіла про роки навчання в академії, про роботу в навчально-виховному комплексі №4 та про свою  науково-педагогічну діяльність. Особливий інтерес викликала розповідь вчительки про конкурс «Вчитель року». Студенти із цікавістю розпитували гостю про її досягнення, успіхи, а особливо про конкурс.

На закінчення Олеся Віталіївна побажала всім присутнім успіхів та задоволення від своєї майбутньої педагогічної професії. Валентина Іванівна подякувала гості та висловила щире захоплення її досягненнями, здобутками вчительки й запросила на зустріч до нашої академії зі старшокурсниками

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55