Онлайн-лекція з інклюзивної освіти «Інклюзивна освіта як психолого-педагогічна проблема, виклик сучасності, передумова дотриманн

25 жовтня 2021 р. студенти групи Філ-41а факультету початкової освіти та філології разом із викладачем курсу інклюзивної освіти Гандабурою О.В., відвідали гостьову онлайн-лекцію на тему «Інклюзивна освіта як психолого-педагогічна проблема, виклик сучасності, передумова дотримання прав людини».

Зустріч відбулася в рамках серії гостьових лекцій з інклюзивної освіти для студентів-учасників проекту «Англійська для кожного», на платформі Zoom.

Лекцію проводила Бирко Надія Михайлівна – старший викладач кафедри педагогіки та психології Хмельницького інституту післядипломної педагогічної освіти.

Майбутні філологи мали можливість ознайомитись з ключовими термінами і поняттями інклюзивної освіти, її метою, завданнями та основними принципами. В ході лекції також був здійснений короткий екскурс по основним етапам розвитку інклюзивної освіти в Україні і обговорено питання класифікації осіб з особливими потребами. Всі учасники були активними під час конференції.

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55