Вебінар «Допоміжні технології для інклюзії в освіті. Альтернативна та додаткова комунікація для спілкування»

21 жовтня учасники проекту «Англійська для кожного» (студенти Філ-41а,  Козярук Олена та Ковальчук Андрій, координатори проекту - гарант ОПП  «Середня освіта (Мова і література (англійська))» Федорова О.В., та викладач курсу інклюзивної освіти Гандабура О.В.,  долучились до вебінару «Допоміжні технології для інклюзії в освіті. Альтернативна та додаткова комунікація для спілкування».

Вебінар було організовано у співпраці з Міністерством освіти і науки України, соціальним підприємством “ДивоГра” та громадською організацією “Центр соціально-психологічної підтримки сімей “Моя родина”, ГО “Здорове суспільство” тощо та широким колом фахівців освіти та соціальної сфери.

Організатори вебінару  взяли участь у розробці методичних рекомендацій з використання альтернативної та додаткової комунікації. Наразі документ проходить узгодження у МОН.

Команда авторів та практиків на цьому вебінарі поділилася досвідом, який лежить в основі методичних рекомендацій про те, як ефективно організувати спілкування з дітьми з особливими освітніми потребами в інклюзивній та спеціальній освіті, а також у щоденному житті в соціумі.

Учасники проекту мали змогу дізнатись про особливості використання безкоштовного мобільного додатку Digital Inclusion з піктограмами “ДивоГра”, про практику альтернативної та додаткової комунікації, безкоштовні матеріали та посібники з АДК соціального підприємства “ДивоГра”, розроблені та рекомендовані фахівцями інклюзивного навчання.

Знання та вміння отримані на вебінарі «Допоміжні технології для інклюзії в освіті. Альтернативна та додаткова комунікація для спілкування» можуть бути зараховані студентам, що долучились до нього, як результат неформальної освіти в курсі «Інклюзивна освіта»

© 2022 Хмельницька гуманітарно-педагогічна академія
29013, м.Хмельницький, вул.Проскурівського підпілля, 139
(0382) 79-53-55